Sign in to follow this  
Pakk

Nem indul a letöltés a Download Station-ben

Recommended Posts

Sziasztok!

Több helyen olvastam, hogy másnak is ilyen gondja volt és a program leállítása majd elindítása megoldotta de sajnos nálam nem jön be. Az 5644 DSM van fent már az update 1-et is felraktam de továbbra is az a jelenség, hogy a torrentet berakja de 0%-nál áll. Nem csatlakozik peerekhez semmi sem történik. Nem értem mi lehet baj eddig mindent letöltött kb 3 napja van fent a rendszer egy HP Microserver Gen8-on és semmi gond nem volt de most egyszer csak nem tölti a hozzáadott torrenteket. Eddig már vagy 1 TB lejött gond nélkül.

Portok megnyitva 16881 és a 6881.

Úgy néz ki megoldódott a probléma, letöröltem és vissza telepítettem a Download Station-t. Viszont egy másik kérdés merült fel bennem. Van bármi korlátja, hogy mennyi torrent futhat összesen ? Aktív letöltés alatt egyszerre csak 2 jön le de vissza én az összeset megosztom mert épp ez lenne a lényege számomra.

A beállításoknál van lehetöséged beállítani az összes fontosabb beàllítást ami a torrentekkel van kapcsolatban (max peer,max letöltés minthogy mennyi torrent aktív egyszerre, max letöltés vagy feltöltés sebesség, stb).

Sziasztok!

Több helyen olvastam, hogy másnak is ilyen gondja volt és a program leállítása majd elindítása megoldotta de sajnos nálam nem jön be. Az 5644 DSM van fent már az update 1-et is felraktam de továbbra is az a jelenség, hogy a torrentet berakja de 0%-nál áll. Nem csatlakozik peerekhez semmi sem történik. Nem értem mi lehet baj eddig mindent letöltött kb 3 napja van fent a rendszer egy HP Microserver Gen8-on és semmi gond nem volt de most egyszer csak nem tölti a hozzáadott torrenteket. Eddig már vagy 1 TB lejött gond nélkül.

Portok megnyitva 16881 és a 6881.

Nálam is jelentkezett az általad leírt probléma.

Én úgy oldottam meg, hogy letöröltem a download station-t, újra indítottam a NAS-t, majd újra telepítettem a DS-t.

A beállításokkal való mahináció, nekem nem hozta meg a sikert... :sad: